Strony internetowe

Zawsze gotowi

Nie wystarczy pisać

Dziś blog to znacznie więcej niż jego założenie i pisanie. Wiesz, że znaczna większość stron w Polsce nie jest intuicyjna i zachęcająca dla odwiedzających? Sprawdźmy czy Twoja witryna nadąża za zmianami, albo stwórzmy taką, która długo będzie aktualna!

Dopracowane treści

Wygląd ma znaczenie

Od 2010 roku zajmujemy się tworzeniem stron nie tylko dla blogerów, ale także klientów indywidualnych oraz firm. Znamy trendy w UX Experience, dzięki czemu strony są nie tylko nowoczesne, ale przede wszystkim funkcjonalne.

Zadbajmy o wszystko

Przyjazny wyszukiwarkom

Posiadamy doświadczenie w stronach opartych o WordPress oraz PrestaShop. Zajmowaliśmy się nie tylko tworzeniem, ale również pozycjonowaniem stron WWW (SEO).

Dlaczego my?

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, zdobywając doświadczenie od ponad 10 lat. Znamy funkcje, które są podstawą w projektowaniu stron WWW, a przy tym intuicyjnie dla odwiedzających.

Z nami Twój obecny lub przyszły blog, będzie nie tylko funkcjonalny, ale przede wszystkim spełniający Twoje oczekiwania. Po naszej pracy, a następnie administracji strony, zyskasz szereg funkcji, które w branży internetowej są dziś priorytetem.

Co z nami zyskujesz?

Z myślą o standardach

Blog będzie nie tylko nowoczesny, ale przede wszystkim intuicyjny dla odwiedzających.

Profesjonalny blog

Gdy inni blogerzy będą marzyć o profesjonalnym blogu, Ty będziesz odkrywać jego nowe funkcje.

Dostosowany pod SEO

Dziś znaczną większość odwiedzin stron generują wyszukiwarki. Zadbamy, aby Twój blog skutecznie się pozycjonował.

Zbierający statystyki

Brakuje Ci konfiguracji z analizą wyświetleń z podziałem na daty, dni a nawet godziny? Zajmiemy się tym!

Pozyskujący listę mailingową

Dziś prowadzenie newslettera to podstawa, zadbamy o konfigurację i przepisy RODO.

Zawsze aktualny

Strona musi przede wszystkim być bezpieczna, z czym wiąże się regularna aktualizacja.

Portfolio

Poniżej zamieściliśmy kilka przykładowych realizacji w wykonaniu naszego zespołu. Nasze portfolio wraz z ofertą, dostępne są w zakładce Cennik pod poniższą galerią.

Masz pytanie?

Najczęstsze odpowiedzi (FAQ)

Od kiedy zaczynamy?

Do pracy przystępujemy po zaksięgowaniu wpłaty za wycenioną usługę. Czas rozpoczęcia pracy uwarunkowany jest od innych obowiązków lub zakończenia innego dużego projektu, aby skupić się na Twoim.

Co znajduje się w ofercie?

Stworzenie strony internetowej oraz konfiguracja z narzędziami analitycznymi oraz newsletterem. W przypadku sklepów (jeśli Facebook udziela pozwolenia), włączamy synchronizację produktów ze sklepem w serwisie Instagram oraz Facebook.

Jak pozycjonować stronę?

Klient po oddaniu strony, otrzymuje case study. Można w nim przeczytać o tym, jak samodzielnie przygotowywać wpisy i podstrony pod SEO.

Kiedy strona zacznie być widoczna w wyszukiwarkach?

Odstęp czasowy jest zależny od wielu czynników. W dużej mierze zależy, kiedy wyszukiwarki (Google, Bing) zaindeksują witrynę internetową.

Co jeśli są problemy ze stroną?

Od momentu otrzymania strony, obowiązuje nas 1 rok wsparcia technicznego w sytuacji awarii i błędów wynikających z aktualizacji.

Czy mogę liczyć na pomoc, gdy coś zepsuję na stronie?

Przed wprowadzeniem zmian, należy o nich poinformować web developera. Jego zadaniem jest ocena, czy zmiany wpłyną negatywnie na działanie strony lub wrażenia odwiedzających. W przeciwnym razie web developer nie bierze na siebie odpowiedzialności, gdy klient samodzielnie wprowadził zmiany w stronie.

Czy mogę zmienić informacje w stopce strony?

Zastrzegamy sobie prawo do wstawienia informacji w stopce o osobie pracującej nad stroną oraz linku do witryny web developera.

Jakie zmiany mogę wprowadzić na stronie internetowej?

Wszelkie poprawki w stronie internetowej, bez konsultacji z web developerem, wiążą się z prawem do odmowy wzięcia odpowiedzialności za wprowadzone zmiany. Gdy klient zmienia zawartość stron swojej witryny, robi to na własną odpowiedzialność.

Jaką zawartość mogę edytować?

W przypadku bloga, zadaniem klienta jest przygotowywanie i publikacja wpisów. Klient może dodawać tagi, ale nie powinien ingerować w kategorie wpisów oraz menu. To samo tyczy się klientów posiadających sklepy. Mogą dodawać i edytować produkty, a także zamieszczać wpisy na stronie, natomiast nie mogą ingerować w ustawienia strony.

Co jeśli zmienię ustawienia użytkowników?

Klient nie może zmieniać ustawień kont, ani ich usuwać. Zwłaszcza zmieniać danych konta web developera, który zajmował się prowadzeniem strony.

Dane konta użytkowników mają prawo zmieniać wyłącznie ich właściciele, czyli użytkownicy. Bez ich zgody nie mamy prawa usuwać kont, ani wprowadzić żadnych zmian.

Strona przestała działać, co robić?

Takie sytuacje mają miejsce podczas aktualizacji i chwilę po nich. Odczekaj kilka minut, a jeśli błąd nadal występuje, należy poinformować o tym web developera, który pracował nad stroną.

Zacznijmy od krótkiej rozmowy

Napisz do nas, abyśmy mogli powiedzieć więcej, jak wyglądałaby nasza współpraca, co możemy Ci dodatkowo zaoferować i zweryfikować, jakich kroków należałoby się podjąć w przyszłości. 🙂

    Szybki kontakt!
    +
    Wyślij!