Przygotowanie podcastu

Szkolenie podstawą sukcesu

Wszystkiego Cię nauczę

Największym wyzwaniem początkujących podcasterów, jest realizacja materiału i montaż. Nauczę Cię jak występować w podcaście oraz zajmę się montażem odcinków Twojego podcastu.

Przygotujemy oprawę podcastu

Twoje show z własnym logo i czołówką

Przygotuję czołówkę, dzięki czemu otrzymasz potrzebny Ci zestaw do ruszenia z podcastem. Zapewnię Ci najlepszą jakość, a przede wszystkim montaż i planowanie kolejnych odcinków.

Skonfigurujemy platformy

W popularnych platformach

Dziś podcasterom zależy, aby słuchacz nie miał problemu ze znalezieniem podcastu. Zadbam o to, aby Twój podcast trafił do najpopularniejszych platform streamingowych, bez potrzeby ponownej konfiguracji.

Portfolio

Poniżej zamieściłem podcasty, przy których pracuję. Moje portfolio wraz z ofertą, dostępne są w zakładce Cennik pod poniższą galerią.

Jaki efekt oferuję?

W przypadku podcastów moja współpraca polega na przygotowaniu Twojej audycji w taki sposób, aby niczego Ci nie brakowało. Zadbam o oprawę dźwiękową, logo Twojego show i montaż przyszłych odcinków, aby następnie je zaplanuję na określone daty.

Poznaję oczekiwania

Na początku chcę dowiedzieć się, jak wyobrażasz sobie swój podcast. Co chcesz w nim przekazywać i jakimi wartościami się dzielić.

Zadbam o oprawę

Znajdę odpowiednią czołówkę oraz zrealizuję logo Twojego podcastu. Ruszysz profesjonalnie i bez zbędnego stresu związanego z konfiguracją.

Przygotuję odcinki

Zmontuję pierwsze odcinki, dbając o jakość dźwięku, aby słuchacz nie musiał pogłaśniać lub ściszać podczas słuchania.

Zaplanuję publikację

Nowe odcinki będą się pojawiać regularnie, dzięki zaplanowanym nagraniom na kolejne tygodnie.

Co jeszcze można zrobić?

Mogę stworzyć stronę internetową dla Twojego podcastu oraz przygotować media społecznościowe. Zachęcam do sprawdzenia moich usług. 🙂

Zweryfikuję efekty

Zrobię podsumowanie statystyk i efektów, po pierwszych odcinkach. Przygoda z podcastem czeka na Ciebie, a ja nie mogę się doczekać współpracy z Tobą.

Dowiedzmy się więcej

Kontaktując się ze mną, będę w stanie dokładniej zweryfikować Twoje potrzeby. Powiemy Ci więcej, jak wyglądałaby nasza współpraca oraz, co mogę Ci dodatkowo zaoferować. Czekam na Twoją wiadomość, aby podjąć się dotarcia z Twoim podcastem do ludzi, którzy będą z chęcią Cię słuchać. 🙂

Szybki kontakt!
+
Wyślij!