Projekt logo

Zwracające uwagę

Wyróżnij swoją markę

Twoja strona internetowa, media społecznościowe oraz inne miejsca w sieci oraz poza nią, potrzebują wizualizacji graficznej (w tym logo). Nasi specjaliści zadbają, aby Twoje logo było profesjonalne.

Spójne z oczekiwaniami i trendami

Dopasujemy projekt

Nasz zespół zna trendy i wie, jakie projekty logo zwracają uwagę odbiorców. Przy tym nasze projekty są ponadczasowe i dostosowane do oczekiwań naszych klientów.

Dostosowane do drukarek

Logo gotowe na wszystko

Chcesz zamieścić swoje logo nie tylko na stronie, ale także na ulotce, bilbordzie lub plakacie? Nasi projektanci tworzą grafiki w kolorach CMYK. Dzięki temu, kolory po wydrukowaniu wyglądają tj. na projekcie.

Dlaczego my?

Nasz zespół zadba, aby projektowane logo sprostało Twoim oczekiwaniom. Zadbamy o odpowiednią kolorystykę, zaproponujemy wzory i zapiszemy plik w taki sposób, aby sprostało nie tylko stronom internetowym oraz mediom społecznościowym, ale także grafika wyglądała profesjonalnie na wydruku.

Co z nami zyskujesz?

Poznajemy oczekiwania

Na początku sprawdzamy, jakiego logo potrzebujesz, a następnie pracujemy nad kilkoma projektami.

Profesjonalne logo

Gdy konkurencja dba o swój wizerunek, my działamy w taki sposób, aby pomóc Ci ich wyprzedzić.

W kolorach CMYK

Nasze logo otrzymasz w pliku .png oraz zapisane w kolorach CMYK, czyli mówiąc w skrócie – dostosowanych pod kolory drukarek.

Portfolio

Poniżej możesz zobaczyć kilka logo, które wykonaliśmy dla naszych klientów. Więcej informacji znajdziesz przechodząc na stronę Cennik i portfolio, która dostępna jest po kliknięciu w przycisk pod poniższą galerią.

Sunrise Plants
RozBria
Wymiarowy Blog
Martyna Pszczółkowska
Lubi Słowa
NeoWymiar
Duża Modnisia
Improbite

Zacznijmy od krótkiej rozmowy

Napisz do nas, abyśmy mogli powiedzieć więcej, jak wyglądałaby nasza współpraca, co możemy Ci dodatkowo zaoferować i zweryfikować, jakich kroków należałoby się podjąć w przyszłości. 🙂

      Szybki kontakt!
      +
      Wyślij!