Projekt logo - BuzzardSocial.pl │ Social-media │ Tworzenie stron WWW

Projekt logo

Zwracające uwagę

Wyróżnij swoją markę

Twoja strona internetowa, media społecznościowe oraz inne miejsca w sieci oraz poza nią, potrzebują wizualizacji graficznej (w tym logo). Zadbam o to, aby Twoje logo było profesjonalne.

Spójne z oczekiwaniami i trendami

Dopasuję projekt

Znam trendy i wiem, jakie projekty logo zwracają uwagę odbiorców. Przy tym moje projekty są ponadczasowe i dostosowane do oczekiwań klientów.

Dostosowane do drukarek

Logo gotowe na wszystko

Chcesz zamieścić swoje logo nie tylko na stronie, ale także na ulotce, bilbordzie lub plakacie? Tworzę grafiki w kolorach CMYK. Dzięki temu, kolory po wydrukowaniu wyglądają tj. na projekcie.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Zadbam aby projektowane logo sprostało Twoim oczekiwaniom. Zadbam o odpowiednią kolorystykę, zaproponuję przykładowe wzory i zapiszę plik w taki sposób, aby sprostał nie tylko stronom internetowym oraz mediom społecznościowym, ale także w taki sposób, aby grafika wyglądała profesjonalnie na wydruku.

Co z nami zyskujesz?

Poznajemy oczekiwania

Na początku sprawdzamy, jakiego logo potrzebujesz, a następnie pracujemy nad kilkoma projektami.

Profesjonalne logo

Gdy konkurencja dba o swój wizerunek, my działamy w taki sposób, aby pomóc Ci ich wyprzedzić.

W kolorach CMYK

Nasze logo otrzymasz w pliku .png oraz zapisane w kolorach CMYK, czyli mówiąc w skrócie – dostosowanych pod kolory drukarek.

Portfolio

Poniżej możesz zobaczyć kilka logo, które wykonałem dla klientów. Więcej informacji znajdziesz przechodząc na stronę Cennik i portfolio, która dostępna jest po kliknięciu w przycisk pod poniższą galerią.

Sunrise Plants
RozBria
Wymiarowy Blog
Martyna Pszczółkowska
Lubi Słowa
NeoWymiar
Duża Modnisia
Improbite
Lubi Słowa

Zacznijmy od krótkiej rozmowy

Napisz do mnie, abyśmy mogli powiedzieć więcej, jak wyglądałaby nasza współpraca, co mogę Ci dodatkowo zaoferować i zweryfikować, jakich kroków należałoby się podjąć w przyszłości. 🙂

    Szybki kontakt!
    +
    Wyślij!