Copywriting – tworzenie treści

Teksty na zamówienie

Profesjonalne treści

Nasi copywriterzy przygotuję tekst, który będzie nie tylko w zrozumiały sposób wyjaśniał zagadnienia, ale także wzbudzał zainteresowanie. Nasi autorzy mają doświadczenie w tworzeniu treści, aby zapewnić usługę o najwyższej jakości.

Liczy się czas

Na kiedy potrzebujesz tekstu?

Wiemy, jak w branży marketingu internetowego, jest ważny czas. Dlatego od razu po otrzymaniu zlecenia, wycenimy czas na zebranie informacji oraz przygotowanie treści.

Zacznij widzieć efekty!

Czas na korzyści!

Publikowane treści mają za zadanie zbierać listę mailingową, pozyskiwać odbiorców lub zwiększyć sprzedaż. Dzięki pracy naszych copywriterów, Twoja strona internetowa lub media społecznościowe zaczną generować ruch.

Jaki efekt oferujemy?

Nasi copywriterzy znajdą niezbędne informacje, aby treść odpowiadała na pytania Twoich odbiorców. Gdy treści rozwieją wątpliwości odwiedzających, nasi specjaliści sformułują ofertę, aby Twoja firma zaczęła sprzedawać lub marka osobista wzbudzać zainteresowanie.

Poznajemy oczekiwania

Współpracę zaczynamy od zapoznania się z oczekiwaniami, aby ustalić cele, które będą generować efekty.

Wykonamy research

Gdy poznamy oczekiwania, przejdziemy do badania branży, produktu oraz konkurencji. Gdy zbierzemy niezbędne informacje, przejdziemy do przygotowania treści.

Przygotujemy odcinki

Gotowa treść trafi na Twój e-mail, a jeśli będzie potrzeba zadbamy również o stworzenie landing page dla przygotowanego contentu.

Dowiedzmy się więcej

Kontaktując się z nami, będziemy w stanie dokładniej zweryfikować Twoje potrzeby. Powiemy Ci więcej jak wyglądałaby nasza współpraca oraz, co możemy Ci dodatkowo zaoferować. Czekamy na Twoją wiadomość, aby podjąć się dotarcia z Twoim podcastem do ludzi, którzy będą z chęcią Cię słuchać. 🙂

    Szybki kontakt!
    +
    Wyślij!