Reklamy bez strony WWW dla usług lub produktów? Zobacz rozwiązanie i skorzystaj z oferty na start firmy. Poznaj szczegóły!

Reklamy bez strony internetowej WWW

Reklamy bez strony WWW dla usług lub produktów? Zobacz rozwiązanie i skorzystaj z oferty na start firmy. Poznaj szczegóły!

Prowadzisz firmę bez strony internetowej, a zależy Ci na regularnym pozyskiwaniu klientów? Nie musisz mieć strony internetowej aby prowadzić reklamy w wyszukiwarkach (Google Ads). Zobacz w jaki sposób prowadzimy kampanie naszym klientom nieposiadającym stron internetowych!

Czym są kampanie Google Ads?

Reklamy w wyszukiwarkach są możliwe dzięki menadżerowi reklam Google Ads, w którym profesjonalnie optymalizujemy płatne wyniki wyszukiwania. Optymalizując je w oparciu o nasze doświadczenie, pozyskujemy klientów markom osobistym i firmom. Zobacz przykłady w dalszej części artykułu.

Reklamy w wyszukiwarkach (Google Ads) wyświetlają ofertę osobom, które szukają dokładnie tego, co oferujesz (usługi, produkty). Dzięki temu Twoja oferta nie wyświetla się byle komu. Niemniej Twoja oferta musi wyróżnić się na tle pozostałych i w tym momencie pojawiamy się my.

Co jeśli nie posiadasz strony internetowej?

Ruch z reklam kierowany jest na stronę internetową, ale co jeśli jej nie posiadasz? Dla klientów, którzy nie mają strony internetowej, na którą można byłoby kierować ruch z reklam, tworzymy stronę ofertową (w ramach usługi), która znajduje się w obrębie naszej witryny internetowej.

Dopracowaliśmy i przetestowaliśmy na naszych klientach szablon, który sprzedaje oferty i usługi naszych klientów. Po dokładnym zapoznaniu się z Twoją ofertą, przesyłamy sugestie dotyczące poprawienia sprzedaży oraz dostosowujemy Twoją podstronę w naszej witrynie internetowej.

Co będzie zawierać Twoja strona:

  • wskażemy wyróżniki Twojej oferty
  • przygotujemy opis oferty
  • dodamy zdjęcie nawiązujące do Twojej oferty / produktów
  • opiszemy proces zamówienia / zwrotów
  • wstawimy Twój numer telefonu & e-mail
  • określimy lokalizację działania
  • podamy godziny działania

Twoje reklamy będą działać wyłącznie we wskazanej lokalizacji, docierając do osób chcących poznać Twoją ofertę i kupić Twoje produkty.

Przykładowe kampanie Google Ads

Prowadzimy reklamy dla różnych branż od usługowych po e-commece (sklepy). Dobieramy typ reklam do potrzeb i możliwości klientów, aby dostarczyć sprzedaż. Poniżej znajdziesz przykładowe reklamy, które prowadzimy naszym klientom.

Zwiększ efektywność swoich działań!

Darmowe porady i wskazówki z dziedzin

● porady dotyczące działań marketingowych

● metody, dzięki którym zaoszczędzisz

● rozwiązania, które działają

Checklista dla firm (najczęstsze błędy w marketingu)

Wybierz listę

Lists

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, zawartych w Polityce prywatności.

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Shopping Cart
0
Would love your thoughts, please comment.x
Social media Reklama Strony WWW
Efekty Godziny pracy