Przydatne linki i programy dla blogerów? Dowiedz się, które narzędzia polecamy dla twórców internetowych! Darmowe zasoby internetowe!

Przydatne linki dla twórców internetowych

Przydatne linki i programy dla blogerów? Dowiedz się, które narzędzia polecamy dla twórców internetowych! Darmowe zasoby internetowe!

Bloger ma wiele zadań i obowiązków względem odbiorców, klientów oraz samego siebie. Dlatego każda chwila jest cenna. Poniżej podzielę się z Tobą najbardziej przydatnymi linkami i wyjaśnię dlaczego są istotne.

Promocja bloga

BlogLINE.pl – warto się zapisać na tej stronie i profesjonalnie wypełnić dane, aby znaleźć się na liście członków. Ponadto opłaca się dołączyć do grupy na Facebooku. Udzielając się można nabyć wiele znajomości.

BlogHub.pl – wystarczy się zarejestrować, aby znaleźć się wśród innych autorów. Gdy opublikujecie post na blogu, link do niego zostanie automatycznie dodany w obu portalach.

DDOB.com –/ Reddit.com / Wykop.pl miejsca, w których warto udostępniać linki do swoich wpisów, aby zdobyć dodatkowe przeniesienia na stronę.

Forum.Blogowicz.info – forum dla blogerów, gdzie można znaleźć wiele porad, podpowiedzi i zadawać pytania związane z tworzeniem bloga.

Lista czytelnicza Blogger – chociaż od 2018 roku nie prowadzę bloga na platrofmie Blogspot.com, korzystam z tutejszego czytnika RSS. Wpisanych mam w nim ok. 200 blogów, które czytam i komentuję.

Tworzenie tekstu

Ortograf.pl – korzystam z niego, aby sprawdzić gdzie zapomniałem postawić kropkę, przecinek albo popełniłem inne błędy.

AnswerThePulic.com – sprawdzam czego ludzie najczęściej szukają w wyszukiwarkach, pod wybranym przeze mnie słowem kluczowym.

Google Trends / Planer słów kluczowych Google – dodatkowo dopieram słowa kluczowe oraz zapytania, które podpowiada mi Google.

All-Hashtag.com – sprawdzam podobne hashtagi, podając najbardziej związany z poruszanym tematem pod zdjęciem na Instagramie, postem w Facebooku lub tweetem w Twitterze.

Grafika

GIMP.org – nagłówki zmniejszam darmowym programem GIMP do rozmiaru 900px szerokości / 400px szerokości. Zapisuję do formatu jpg.

Unsplash.com – z tej strony pobieram darmowe zdjęcia, które pojawiają się w moich artykułach i felietonach na blogu.

Organizacja pracy

Kalendarz Google – łatwo go skonfigurować z telefonem, dzięki czemu łatwiej zaplanować prace związane z blogiem.

Google Keep – notatki na każdym urządzeniu. Łatwo można także zapisać pomysły na wpisy lub podyktować cały wpis dla telefonu.

Google Dysk – świetne miejsce dla blogerów do przechowywania ważnych dokumentów, kopii zapasowych lub logo, szablonów do robienia grafik, czy innych materiałów.

Podcast lub kanał filmowy

Biblioteka Audio YouTube – podkłady muzyczne lub dźwięki, które można wykorzystywać w swoich podcastach lub filmach, według załączonych pozwoleń.

Masz z czymś problem?

Chcesz zaoszczędzić czas lub zlecić to zadanie profesjonalistom? Napisz do nas, abyśmy pomogli Ci w wyzwaniach ze stroną internetową lub social-media. Nasz zespół czeka na Twoją wiadomość.

Mam nadzieję, że udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie z tego tekstu. 🙂 Jeśli nie, zapraszam do komentarzy poniżej, abyśmy mogli pomóc.

Zwiększ efektywność swoich działań!

Darmowe porady i wskazówki z dziedzin

● porady dotyczące działań marketingowych

● metody, dzięki którym zaoszczędzisz

● rozwiązania, które działają

Checklista dla firm (najczęstsze błędy w marketingu)

Wybierz listę

Lists

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, zawartych w Polityce prywatności.

Shopping Cart
Social media Reklama Strony WWW
Efekty Godziny pracy