Czy warto brać udział w konkursach? Kogo prace zawisły na wernisażu „Przestrzeń Liminalna”? Zobacz zdjęcia z wydarzenia!

Przestrzeń Liminalna 2024 – Podsumowanie konkursu

Czy warto brać udział w konkursach? Kogo prace zawisły na wernisażu „Przestrzeń Liminalna”? Zobacz zdjęcia z wydarzenia!

Po raz kolejny mieliśmy okazję podziwiać niesamowite talenty i kreatywność fotografów-amatorów, którzy podjęli się wyzwania związanego z tegorocznym tematem „Przestrzeń Liminalna”. Przy okazji zrealizowałem relację zdjęciową z wernisażu, więc jeśli chcesz abym działał dla Ciebie, kontakt znajdziesz na tej stronie.

Wyniki konkursu „Przestrzeń Liminalna”

Prace do 5 edycji internetowego konkursu fotograficznego dla amatorów z województwa podlaskiego było można nadsyłać do 11 marca.

  Po raz piąty mieliśmy przyjemność obejrzeć prace konkursu „Przestrzeń Liminalna”. Celem konkursu było nie tylko zachęcenie do eksploracji własnej kreatywności, ale także rozwijanie umiejętności obserwacji otoczenia i dokumentowania go.

  Tematem tegorocznej edycji „Przestrzeń liminalna” (z łac. limen – próg) była „przestrzeń pomiędzy” – miejsca oddzielające dwa pokoje w domu, dom od świata zewnętrznego, czy znaną i bezpieczną strefę od nieznanego i niebezpiecznego. Może to być rytuał przejścia, opuszczony dom, budynek przed jego zamieszkaniem, a także człowiek przechodzący przez różne etapy życia czy tłum ludzi w hipermarketach. Zachęcamy uczestników do spostrzegawczości i interpretacji otaczającej rzeczywistości, by ich prace nie tylko zachwycały estetyką, ale też prowokowały do refleksji.

  Reklama dla Twojej oferty

  Chcesz zaoszczędzić czas i rozwijać swoją działalność? Napisz do nas, abyśmy pomogli Ci w promocji biznesu, wydarzenia lub marki osobistej. Nasz zespół czeka na Twoją wiadomość.

  Na co jurorzy zwracali uwagę

  Ocenę nadesłanych prac oraz ich kwalifikację do konkursu przeprowadzili jurorzy powołani przez organizatora – doświadczonych artystów (fotograficy i plastycy). Ocenę 276 prac od 108 autorów oraz kwalifikację przeprowadziło jury: Bogusław Florian Skok (przewodniczący jury), Michał Kość, Cezary Fabiszewski i Adam Ślefarski.

  W swojej ocenie jury uwzględniało poziom artystyczny, indywidualność, kreatywność oraz zgodność z tematem „Przestrzeń liminalna”. Wybrane prace doskonale ukazały temat, przekształcając wybrane treści w nowy kontekst.

  „Przestrzeń Liminalna” – wyniki konkursu fotograficznego

  Do zdobycia były atrakcyjne nagrody finansowe: 1000 zł dla zwycięzcy, 800 zł dla drugiego miejsca i 600 zł dla trzeciego. Dodatkowo, przyznane zostały dwa wyróżnienia po 300 zł.

  Nagrody:

  I miejsce
  Ewa Bijak za zdjęcie: „Po sezonie”

  II miejsce
  Beata Wilczyńska za zdjęcie: „Puste gniazda”

  III miejsce
  Paweł Mogilewski za zdjęcie: „Cień zabaw”

  Wyróżnienia:
  Wojciech Biendar za zdjęcie: „Piwnica”
  Aleksandra Łupińska za zdjęcie: „Koniec dzieciństwa”

  Gratuluję laureatom i dziękuję wszystkim uczestnikom za przesłanie swoich prac. Przy okazji sprawdź moje porady dla przedsiębiorców.

  Zwiększ efektywność swoich działań!

  Darmowe porady i wskazówki z dziedzin

  ● porady dotyczące działań marketingowych

  ● metody, dzięki którym zaoszczędzisz

  ● rozwiązania, które działają

  Checklista dla firm (najczęstsze błędy w marketingu)

  Wybierz listę

  Lists

  Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, zawartych w Polityce prywatności.

  5 1 vote
  Ocena
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Shopping Cart
  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  Social media Reklama Strony WWW
  Efekty Godziny pracy