Jak sprawdzić, czy dziecko rozwija się prawidłowo? Które etapy są szczególnie ważne? Co się składa na prawidłowy rozwój dziecka!

Prawidłowy rozwój dziecka – co radzi ekspert!

Jak sprawdzić, czy dziecko rozwija się prawidłowo? Które etapy są szczególnie ważne? Co się składa na prawidłowy rozwój dziecka!

Dobry rodzic chce, aby jego dziecko rozwijało się prawidłowo. Nowoczesne praktyki wychowawcze często są poddawane wątpliwości. Niestety rodzice są zmuszeni testować na własnych dzieciach podejście, które będzie miało gorszy lub lepszy skutek. Czas na inspirowanie się specjalistami, którzy w dziedzinie prawidłowego rozwoju dziecka, stawiają na metody sprawdzone i potwierdzone naukowo.

Autorytet dla młodych rodziców

Nic dziwnego, że wśród rodziców niektórzy specjaliści zdobywają szczególne uznanie. Na zaufanie i wprowadzanie do własnego wychowywania praktyk zalecanych przez te osoby, składa się kilka czynników. Przede wszystkim: doświadczenie, wykształcenie, praktyka.

Na prawidłowy rozwój dziecka wpływa nie tylko zaangażowanie i spokój płynący od rodzica, ale również otoczenie. Kolory, kształty, tekstury i przeszkody dostosowane do wieku malucha.

Specjalistka, która zdobyła zaufanie!

Wśród specjalistów, którzy zdobyli poważanie wielu rodziców, jest Martyna Pszczółkowska-Szczubełek. Z wykształcenia jest fizjoterapeutką, dietetyczką i terapeutką integracji sensorycznej wg ASI ®, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła kursy i szkolenia, uprawniające Martynę do pracy z dziećmi.

Uważa, że  podstawą terapii jest zabawa, relacja i empatyczna komunikacja.

W swoich mediach społecznościowych pokazuje, w jaki sposób wspiera swoje dzieci w rozwoju zmysłów, a także opowiada o zastosowaniu praktyk sensorycznych dla najmłodszych.

Powyższy tekst powstał w celu promocji strony WWW firmy Pszczolkowska.pl w Internecie.

Zwiększ efektywność swoich działań!

Darmowe porady i wskazówki z dziedzin

● porady dotyczące działań marketingowych

● metody, dzięki którym zaoszczędzisz

● rozwiązania, które działają

Checklista dla firm (najczęstsze błędy w marketingu)

Wybierz listę

Lists

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, zawartych w Polityce prywatności.

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Shopping Cart
0
Would love your thoughts, please comment.x
Social media Reklama Strony WWW
Efekty Godziny pracy