Jaki cel nam przyświeca?

Jednoczymy blogerów, dając im możliwość rozwoju

Tworząc projekt BlogLINE.pl zależało nam na rozwijaniu blogosfery i wspieraniu twórców w ich pracy. Nawet jeśli blog na siebie nie zarabia i nie nadąża za trendami, wymaga ogromnego zaangażowania autora.

Od początku zależy nam na tym, aby uświadamiać blogosferę o wzajemnym wsparciu. Polecanie koleżanek i kolegów z branży we wpisach, newsletterze oraz postach w mediach społecznościowych. Wzajemne wsparcie jest nie tylko sposobem, aby zauważyli nas czytelnicy innych blogerów, ale przede wszystkim nawiązywanie kontaktów. Przecież w każdej branży przyjaźnie sprzyjają.

W jaki sposób pomagamy?

Uczymy blogowania i pomagamy rozwijać się w Internecie

Świadomi jak wiele wyzwań programistycznych, technicznych i konfiguracyjnych czeka twórców, postanowiliśmy stworzyć miejsce, gdzie każdy autor (nawet początkujący), może z naszą pomocą prowadzić profesjonalny blog. Oferujemy również pomoc w zadbaniu o media społecznościowe, tj. Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn oraz wiele więcej).

Od kiedy działamy?

Nasza strona ruszyła w 2020 roku. Założycielem naszego serwisu są młodzi, ambitni i kreatywni specjaliści, działający z klientami w całym kraju oraz poza nim. Jesteśmy również blogerami, znającymi oczekiwania i potrzeby twórców.

Projekt BlogLINE.pl to przede wszystkim serwis, który zawiera zweryfikowane metody i praktyki działań w Internecie, prowadzących do sukcesu blogera i jego bloga. Oprócz tego pod wyglądem i codziennych fragmentów wpisów uczestników projektu, kryje się rozbudowana funkcjonalność.

Najważniejsze są efekty

Oprócz wspierania twórców internetowych, kierujemy nasze usługi do wszystkich firm oraz marek. Sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się, abyśmy mogli podjąć się Twoich wyzwań.

Shopping Cart
Szybki kontakt!
+
Wyślij!