Jak stworzyć inspirujące plakaty z cytatami? Dlaczego warto wstawić cytat na swoje media społecznościowe? Dowiedz się więcej!

Jak stworzyć cytat?

Jak stworzyć inspirujące plakaty z cytatami? Dlaczego warto wstawić cytat na swoje media społecznościowe? Dowiedz się więcej!

Cytaty są angażujące i zwracają uwagę. Moda na ich udostępnianie nie wynika wyłącznie z trendu. Cytat podnosi na duchu i sprawia, że chcemy się dzielić tym, co jest dla nas bliskie. Dlatego warto tworzyć cytaty, aby zamieszczać je na swoich mediach społecznościowych. Co powinna zawierać taka grafika?

Co powinno znaleźć się na grafice z cytatem?

Cytaty powinny pasować do Twojej strony i tego o czym piszesz. Jeżeli zajmujesz się modą, niech nawiązuje do tematu typu ,,Dobrze dobrane ubrania jest jak słońce podczas kiepskiego dnia„.

Na obrazku powinny znaleźć się wszystkie dane, aby docierać do szerszego grona, gdy użytkownicy zaczną udostępniać post. Logo lub adres strony musi być widoczne. Podobnie jak w przypadku cytatów, można spróbować różnych sympatycznych (lub mniej) przemyśleń. Emocje działają, więc można napisać nie tylko cytat, ale także krótką inspirującą historię. Tutaj z pomocą przychodzi nasze postrzeganie świata, kreatywność i tworzenie zdań z drugim dnem. W przypadku Umiarkowanie Zimnej Suki jest to wręcz mało problematyczne. Dla Niej wychodzi to bez większego wysiłku. Szybka myśl z drugą stroną medalu i jedziemy z tym.

W komentarzach ,,też tak mam„! Zastanów się tylko czy nie palniesz głupoty.

Gdzie stworzyć cytat?

Narzędzi jest wiele. Oczywiście polecamy sprawdzone oprogramowania i radzimy skupić się na własnej kreatywności (Photoshop, GIMP) ale poniżej przygotowałem dla Ciebie krótką listę stron, na których zrobisz to prosto.

Jaki efekt powinny dawać cytaty na stronie?

         Chodzi tutaj o to, aby osoby odwiedzające Twój kanał czuły się jak u siebie. Wiedziały że są częścią społeczności którą tworzą razem. Jest to najlepszy sposób na angażowanie i budowanie zasięgu, a przy tym aby poznać ludzi. Przepis nie jest taki prosty, ale możliwy. Najlepszym przykładem jest Patryk Witczuk do którego Jego czytelnicy wysyłają selfie lub zwyczajne zdjęcie z kartką na której napisany jest namiar na blog. Proste i bardzo zrzeszające grupę.

         Tutaj anegdoty z życia czy inne teksty na konkretny temat. Poprzedzone zdjęciem czy własnym selfie. Można opowiedzieć o swoich doświadczeniach, opisać to co nas irytuje i dlaczego. Poinformować o czymś co właśnie się dowiedzieliśmy lub nauczyliśmy.

Masz z czymś problem?

Chcesz zaoszczędzić czas lub zlecić to zadanie profesjonalistom? Napisz do nas, abyśmy pomogli Ci w wyzwaniach ze stroną internetową lub social-media. Nasz zespół czeka na Twoją wiadomość.

Mam nadzieję, że udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie z tego tekstu. 🙂 Jeśli nie, zapraszam do komentarzy poniżej, abyśmy mogli pomóc.

Zwiększ efektywność swoich działań!

Darmowe porady i wskazówki z dziedzin

● porady dotyczące działań marketingowych

● metody, dzięki którym zaoszczędzisz

● rozwiązania, które działają

Checklista dla firm (najczęstsze błędy w marketingu)

Wybierz listę

Lists

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, zawartych w Polityce prywatności.

Shopping Cart
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Social media Reklama Strony WWW
Efekty Godziny pracy