Jak promować artykuły sponsorowane SEO? Na czym polega oferta na artykuł sponsorowany? Publikuj artykuły na naszym serwisie!

Gdzie opublikować artykuł sponsorowany?

Jak promować artykuły sponsorowane SEO? Na czym polega oferta na artykuł sponsorowany? Publikuj artykuły na naszym serwisie!

Promocja swoich produktów i usług to bardzo trudny proces. Wtajemniczeni znają zalety pozyskiwania linków przychodzących do swoich produktów i usług. Dzięki linkom przychodzącym strona internetowa zyskuje u robotów wyszukiwarek, dzięki czemu artykuły wyświetlają się wyżej w wynikach wyszukiwania. O tym „Jak pisać artykuły na stronę internetową pod SEO”, przeczytasz w oddzielnym artykule. Dziś skupimy się, gdzie je publikować i dlaczego warto robić to poza swoją stroną.

Linki przychodzące do strony internetowej

Na temat linków, pisałem więcej w artykule „Czym są linki wewnętrzne i zewnętrzne?”. Mają one znaczenie dla strony internetowej, zwłaszcza gdy chcemy zadbać o SEO naszej strony internetowej. Pozyskiwać linki przychodzące możemy na różne sposoby, np. poprzez wywiady, wpisy gościnne na innych stronach lub artykuły sponsorowane. Wtedy w takim artykule znajduje się link do naszej strony, co ma wpływ na pozycję Twojej strony internetowej w wyszukiwarce.

Czy warto publikować posty sponsorowane na zewnętrznych stronach?

Jak najbardziej! To jedna ze skuteczniejszych metod podnoszenia pozycji strony internetowej w wyszukiwarkach internetowych, skąd do strony przybywają odbiorcy lub klienci. Działa to na następującej zasadzie – jeśli w Internecie jest artykuł, który opiera się na artykule z Twojej strony, wyszukiwarka uzna właśnie Twój artykuł za godny polecenia. Dużą rolę odgrywa również storytelling, dzięki któremu treść wzrusza, wpływa na emocje oraz potrafi zaskoczyć.

Na przykładzie firmy budowlanej, można to zrobić następująco – publikuje się na stronie internetowej serię artykułów z poradami dotyczącymi budowy tarasu, wraz z listą niezbędnych narzędzi oraz linkami do sklepów, w których można je kupić. Dostępny jest tutorial tekstowy z kolejnymi krokami budowy. Artykuł opis listy kroków może zawierać porady również w postaci wideo z instruktażem. Następnie przygotowuje się artykuł sponsorowany, który publikuje się np. na naszej stronie BuzzardSocial.pl, w którym w postaci długiej oferty publikuje się zalety firmy, wymieniając jako przykład poradnik budowy tarasu. Długi artykuł zawiera link do owego poradnika, a także oferty na stronie.

Masz z czymś problem?

Chcesz zaoszczędzić czas lub zlecić to zadanie profesjonalistom? Napisz do nas, abyśmy pomogli Ci w wyzwaniach ze stroną internetową lub social-media. Nasz zespół czeka na Twoją wiadomość.

Ile kosztuje artykuł sponsorowany? [SPRAWDŹ OFERTĘ]

Artykuł sponsorowany ma swoją cenę w zależności od zakresu współpracy. Jeśli zdecydujesz się na publikację artykułu przygotowanego samodzielnie, koszt publikacji takiego artykułu kosztuje 250 zł. W przypadku zlecenia nam przygotowania takiego tekstu sponsorowanego, do ceny zostanie doliczone dodatkowe 600 zł. Usługa jest jednorazowa, a tekst pozostaje na naszej stronie dożywotnio.

Jeśli zdecydujemy się na ponowienie współpracy, nie ma limitu na publikowanie kolejnych artykułów promujących Twój biznes bądź usługę, aczkolwiek za każdą należy zapłacić oddzielnie. Zaletą usługi jest to, że nasza strona jest regularnie aktualizowana o nowe treści, dzięki czemu wyszukiwarki traktują treści na naszej stronie za wartościowe. Dlatego też stawiamy na jakość i wiarygodność artykułów sponsorowanych, które pojawiają się w ramach naszych stron internetowych.

Mam nadzieję, że udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie z tego tekstu. 🙂 Jeśli nie, zapraszam do komentarzy poniżej, abyśmy mogli pomóc.

Zwiększ efektywność swoich działań!

Darmowe porady i wskazówki z dziedzin

● porady dotyczące działań marketingowych

● metody, dzięki którym zaoszczędzisz

● rozwiązania, które działają

Checklista dla firm (najczęstsze błędy w marketingu)

Wybierz listę

Lists

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, zawartych w Polityce prywatności.

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Shopping Cart
0
Would love your thoughts, please comment.x
Social media Reklama Strony WWW
Efekty Godziny pracy