Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #9091 Reply
  Administracja
  Keymaster

  Masz problemy z kontem Google Ads? W tym wątku pomagamy w rozwiązywaniu kwestii, które spędzają nam sen z powiek.

  #9092 Reply
  Krzych od Reklam
  Guest

  Cześć. Tu Krzysiek, jeszcze w maju można było tworzyć kampanie PMax feed only na same produkty, a teraz grupa plików bez zasobów w żaden sposób nie przechodzi. Jak sobie radzicie?

  #9094 Reply
  Administracja
  Keymaster

  Spróbuj przez Google Ads Edytor, jeśli tam się nie uda, pomyśl nad zmianą strategii. Google wprowadza zmiany w swoich produktach, a Google Ads ostatnio ma kilka rozwiązań i zmian, które utrudniają pracę.

  #9095 Reply
  Izka
  Guest

  Od ponad miesiąca mam skonfigurowany zakup przed kod Google Ads i wraz z nim przesyłany parametr new_customer – w danych Analytics widzę, że wszystkie zakupy poprawnie przekazują te wartość – true lub false (jako boolean).

  Niestety nie widzę by poziom unknown spadł jakkolwiek znacząco.

  #9096 Reply
  Administracja
  Keymaster

  Iza, sprawdź czy masz prawidłowo połączony Google Analytics 4 z Google Ads. Pamiętaj też, że od wejścia Consent Mode V2, dane w GA4 są rozbieżne i często nie pokrywają się z tym, co jest w Google Ads.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Problemy z kampaniami Google Ads
Your information:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Shopping Cart