Już działa pierwszy serwer dla blogerów w aplikacji Discord! Korzystasz z platformy Discord lub chcesz dowiedzieć się do czego służy? W poniższym wpisie poznasz więcej informacji!

Discord dla influcencerów, blogerów i twórców wideo!

Już działa pierwszy serwer dla blogerów w aplikacji Discord! Korzystasz z platformy Discord lub chcesz dowiedzieć się do czego służy? W poniższym wpisie poznasz więcej informacji!

Blogerzy Polska na Discord, jest miejscem w którym polska blogosfera dzieli się swoimi doświadczeniami, wzajemnie wspiera w promocji bloga i podpowiada w jaki sposób można ulepszyć blog. Dowiedz się czym jest Discord, dlaczego postanowiliśmy utworzyć serwer dla polskiej blogosfery i co zyskasz dołączając do naszej społeczności.

Czym jest Discord?

Discord jest darmową aplikacją na komputery i urządzenia mobilne do rozmów tekstowych i głosowych, która zdobywa coraz większą popularność. Obecnie korzystają z niej głównie gracze i twórcy kanałów gameplay, chociaż nie brakuje również serwerów utworzonych na potrzeby innych dziedzin.

Skąd pomysł na serwer dla blogerów?

Grupy na Facebooku są przepełnione linkami do blogów, a zapytania na poszczególne tematy giną wśród spamu. Ciężko odnaleźć się w powiadomień i komentarzach. Coraz częściej pojawiają się obelgi i zbędna krytyka, sprawiająca przykrość osobom pytającym o poszukiwane rozwiązania. Do pomocy przy zarządzaniu serwerem dla blogerów na Discord, zaprosiłem następujących twórców:

Wspólnie będziemy zarządzać serwerem, dbać o bezpieczeństwo i wygodę każdego kto dołączy do naszej społeczności. Mimo to każdy użytkownik, który dołączy do społeczności na Discord, jest na równym poziomie pozostali członkowie serwera. Dlatego wszyscy dbamy o porządek, wsparcie i przyjacielskie relacje w następujących kanałach dyskusyjnych:

  • #dyskusja – w tym miejscu rozmawiamy, śmiejemy się i wymieniamy różnymi memami.
  • #najnowsze-wpisy – linki do wpisów na blogach. Skomentuj ostatnich kilka wpisów i pozostaw link do siebie.
  • #wordpress – zapytania, pomoc i podpowiedzi w zakresie systemu CMS WordPress.
  • #blogspot – zapytania, pomoc i podpowiedzi w zakresie www.Blogger.com.
  • #podcasty – podcasty, które tworzymy, słuchamy oraz zapytania o sprawy techniczne.
  • #promowanie-bloga – w tym kanale dzielimy się doświadczeniami i sprawdzonymi technikami, dzięki którym możemy docierać do nowych odbiorców, przypominać się stałym czytelnikom.

Od tygodnia z kilkoma blogerami pracujemy nad tym żeby rozkręcić serwer dla blogerów. Discord nie jest obowiązkiem, a miejscem do którego każdy bloger może dołączyć, aby poznawać innych twórców i uczyć się promowania swojego miejsca w sieci. Każdy z administratorów i opiekunów ma swój kanał, nad którymi czuwają, natomiast pozostali także się udzielają i pomagają zarządzać wszystkimi kanałami dyskusji. Na Discord dzielimy się swoimi doświadczeniami i dbamy wzajemnie o siebie, tym samym budując sieć znajomych, co na tej platformie jest bardzo popularne.

Zwiększ efektywność swoich działań!

Darmowe porady i wskazówki z dziedzin

● porady dotyczące działań marketingowych

● metody, dzięki którym zaoszczędzisz

● rozwiązania, które działają

Checklista dla firm (najczęstsze błędy w marketingu)

Wybierz listę

Lists

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, zawartych w Polityce prywatności.

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Shopping Cart
0
Would love your thoughts, please comment.x
Social media Reklama Strony WWW
Efekty Godziny pracy