Chcesz schudnąć, a może zmienić nawyki żywieniowe? Szukasz dietetyka, aby przejść na dietę, którą polubisz? Polecany dietetyk w Pruszkowie!

Dietetyk Pruszków – dostosowane pod osobę

Chcesz schudnąć, a może zmienić nawyki żywieniowe? Szukasz dietetyka, aby przejść na dietę, którą polubisz? Polecany dietetyk w Pruszkowie!

Szukanie specjalisty, który dobierze dietę pod nasze potrzeby, to często żmudny proces. Niestety, aby dotrzeć do odpowiedniej osoby, trzeba sprawdzić wiele opinii oraz przekonać się na własnej skórze, który dobrał odpowiednie zalecenia.

Polecany dietetyk online?

To należy powiedzieć na samym początku – dietetyk online nie jest mniej doświadczonym i efektywnym od działającego stacjonarnie. W dobie kwarantanny większość biznesów przeniosła się do sieci, tym samym powiększając zakres swoich usług na ogólnopolskie, a nawet ogólnoświatowe.

Zatem nie musisz mieszkać lub często bywać w Pruszkowie, aby skorzystać ze wsparcia osoby, o której za chwilę powiemy więcej.

Dietetyk Pruszków – czy warto?

Foodarea.pl – to poradnia dietetyczna w Pruszkowie, której założycielką jest Małgosia Różańska. Doświadczenie i profesjonalizm sprawiły, że jest nie tylko gościem programów telewizyjnych, ale również autorką książki „Super Żywność czyli superfoods po polsku”.

Na swojej stronie oferuje e-booki (link do sklepu) oraz konsultacje online, podczas których otrzymuje się pełne wsparcie i późniejszą pomoc po konsultacji.

Małgorzata podchodzi do ułożenia diety z dokładnością i dokładną analizą osoby, której układa jadłospis. To praca, która poparta jest wiedzą zdobytą na przestrzeni lat. Małgosia ukończyła magisterskie studia na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji (kierunek żywienie człowieka i dietetyka) oraz Podyplomowe Studia „Poradnictwo Dietetyczne i Żywieniowe” w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i „Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie” na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Odkąd założyła w 2009 roku własną firmę, prowadzi także szkolenia i warsztaty dla firm. Do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie i stara się wspierać w trudnym procesie, jakim jest zmiana diety. Pragnie zmienić nawyki żywieniowe na stałe, a nie tylko do osiągnięcia celu np. schudnięcie na lato.

Korzystając z oferty Małgorzaty Różańskiej, otrzymasz profesjonalne wsparcie i rozpisaną dietę pod swoje preferencje żywieniowe. Małgosia nie ocenia, a słucha i proponuje rozwiązania, które obok stanu zdrowia, biorą pod uwagę także to, co lubisz jeść. Wszystko po to by dieta była dla Ciebie nie tylko zdrowa, ale i smaczna.

Powyższy tekst powstał w celu promocji strony WWW firmy FoodArea.pl w Internecie.

Zwiększ efektywność swoich działań!

Darmowe porady i wskazówki z dziedzin

● porady dotyczące działań marketingowych

● metody, dzięki którym zaoszczędzisz

● rozwiązania, które działają

Checklista dla firm (najczęstsze błędy w marketingu)

Wybierz listę

Lists

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, zawartych w Polityce prywatności.

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Shopping Cart
0
Would love your thoughts, please comment.x
Social media Reklama Strony WWW
Efekty Godziny pracy