Czym są linki wewnętrzne na WWW? Jak dodawać linki zewnętrzne? Dowiedz się, zanim dodasz artykuł na stronie internetowej!

Czym są linki wewnętrzne i zewnętrzne?

Czym są linki wewnętrzne na WWW? Jak dodawać linki zewnętrzne? Dowiedz się, zanim dodasz artykuł na stronie internetowej!

Publikując artykuł na stronie internetowej, należy pamiętać o dodaniu linków wewnętrznych oraz zewnętrznych. O tym, czym takie linki są, dowiesz się z poniższego artykułu. Koniecznie sprawdź podobne artykuły, aby uzupełnić wiedzę dotyczącą pisania treści na strony internetowe!

Linki wewnętrzne i wychodzące

Pisząc artykuł, należy zawrzeć w tekście linki wychodzące oraz wewnętrzne. Artykuły z linkami wychodzącymi do jakościowych i często aktualizowanych stron, są cenniejsze dla wyszukiwarek. Linki wychodzące, kierują do źródeł, które były inspiracją lub potwierdzają wiarygodność tekstu.

Link wychodzący może prowadzić do strony klienta, produktu lub usługi. Ważne jest, aby były ustawione na follow, aby roboty wyszukiwarek skanując tekst, wiedziały, które linki ma brać pod większą uwagę, a które traktować mniej priorytetowo.

Linki wewnętrzne, to takie linki, które kierują do podstron, znajdujących się na tej samej stronie internetowej, co artykuł. Zazwyczaj kierują do podobnych artykułów lub podstron typu: Kontakt, Usługi, Cennik. Mogą też linkować do tagów oraz pośrednich kategorii na stronie internetowej.

Masz z czymś problem?

Chcesz zaoszczędzić czas lub zlecić to zadanie profesjonalistom? Napisz do nas, abyśmy pomogli Ci w wyzwaniach ze stroną internetową lub social-media. Nasz zespół czeka na Twoją wiadomość.

Linki przychodzące

Linki przychodzące mają ogromne znaczenie, ponieważ linki, które kierują do Twojej strony internetowej, sugerują wiarygodność i jakość Twojej strony internetowej, skoro inne adresy internetowe ją polecają.

Pozyskać takie linki możesz na różne sposoby, ale my rekomendujemy skorzystanie z oferty publikacji artykułu sponsorowanego na naszym serwisie, który jest regularnie aktualizowany o nowe treści, dzięki czemu jesteśmy pożądanym i wiarygodnym adresem dla robotów wyszukiwarek.

Mam nadzieję, że udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie z tego tekstu. 🙂 Jeśli nie, zapraszam do komentarzy poniżej, abyśmy mogli pomóc.

Zwiększ efektywność swoich działań!

Darmowe porady i wskazówki z dziedzin

● porady dotyczące działań marketingowych

● metody, dzięki którym zaoszczędzisz

● rozwiązania, które działają

Checklista dla firm (najczęstsze błędy w marketingu)

Wybierz listę

Lists

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, zawartych w Polityce prywatności.

3 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian
Adrian
2 lat temu

Cześć Napisałem do Ciebie w sprawie prowadzenia sm więc gdybyś mógł w miarę szybko odpisać to byłbym wdzieczny

trackback
Adam
7 miesięcy temu

Dobrze wyjaśnione dzięki!

Shopping Cart
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Social media Reklama Strony WWW
Efekty Godziny pracy