Gdzie znaleźć ciekawe podcasty? Które podcasty są ciekawe? Poznaj listę polskich podcastów, których warto słuchać!

Ciekawe podcasty, których warto słuchać

Gdzie znaleźć ciekawe podcasty? Które podcasty są ciekawe? Poznaj listę polskich podcastów, których warto słuchać!

Dobry podcast, to nie tylko ciekawe tematy oraz inspirujący autorzy, którzy potrafią zainteresować słuchaczy. To także dodatkowe materiały i otoczka, o którą należy zadbać. Sprawdź listę rekomendowanych tytułów, playlist oraz rekomendacji. Poznaj polecane i ciekawe podcasty!

Playlisty z ciekawymi odcinkami

Na początek zapisz sobie playlisty, które będą pomocne, gdy na szybko będzie trzeba wybrać coś ciekawego. Przed Tobą krótkie odcinki, w poszczególnych tematach. Oto ciekawe podcasty posegregowane na kategorie.

Podcasty rozwojowe

Podcast Nie będąc sobą

Podcast „Nie Będąc Sobą” porusza tematy dotyczące życia codziennego, w które się nie zagłębiamy. W odcinkach usłyszysz o empatii, zrozumieniu i wzajemnym szacunku. Poświęcimy ównież chwilę motywacji, rozwoju osobistym i relacjach międzyludzkich. Podcast kierowany jest do osób wrażliwych oraz podatnych na opinię innych.

Niedoskonała Podcast

Podcast kierowany do osób czujących się niewystarczalne. Odcinki poruszają kwestie nadwagi, niskiej samooceny i doświadczeń, które wpływają na poczucie niedoskonałości.

Podcast Tutaj jest (nie) idealnie

W podcaście „Tutaj jest (NIE)idealnie” Anna Chomiak dzieli się ze swoimi przemyśleniami na temat codzienności. Spotkania mają mieć luźną, szczerą i lekką formę. Zależało na tym oderwać cię od trosk codzienności i przekonać, że życie również może być szczęśliwe, mimo że nie jest idealne. Odcinki są uzupełnieniem bloga i moich publikacji w sieci, ale nie powielam treści.

Mówi to co czuję, bez owijania w bawełnę, nakładanie instagramowych filtrów i posypywania brokatem. Czasem śmiesznie, czasem gorzko, ale zawsze autentycznie.

Podcast o Życiu Wartym Przeżycia

Ona i On.Kobieta i mężczyzna. Psycholożka i fizjoterapeuta. Różne wykształcenie, różne doświadczenie. Oboje zmierzający w tym samym kierunku.

Napędzani poczuciem misji. Poszukujący wartości, dzięki którym ich życie będzie warte przeżycia. Oboje wrażliwi i odważni. Opowiadają historie, dzielą się doświadczeniem, mówią o tym, co wiedzą o wysokiej wrażliwości, jej potrzebach, atutach i wyzwaniach. Ich rozmowom łagodnie towarzyszy ACT (terapia akceptacji i zaangażowania) oraz pogłębianie świadomości ciała.

Dzięki temu pokazują, jak możesz poszerzyć repertuar swoich zachowań, by także w obecności tego, co trudne – wieść życie, które wybierasz: pełne i znaczące.

Chociażby Podcast

Podcast o minimalizmie, rozwoju osobistym i holistycznym dbaniu o siebie

Podcast Karolina Sobańska

Rozmowy z ekspertami o świadomym i odpowiedzialnym życiu.

Podcast Charyzmatyczny

Podcast Charyzmatyczny powstaje by pokazać, jak można wykorzystać psychologię w codziennym życiu.

To wywiady z ekspertami z różnych dziedzin: obrony przed manipulacją, zdrowia, inteligencji emocjonalnej, wypalenia zawodowego, pewności siebie czy odporności psychicznej. Każda z rozmów to konkretne rady i wskazówki, które możesz zastosować od razu w swoim życiu.

Podcast Tak Właśnie Mam

„Tak właśnie mam” to podcast o życiu. Życiu świadomym i wyciągniętym na światło dzienne. Takim, które robi miejsce na prawdę. Bez oceny. Bez porównań. Bez tworzenia scenariuszy o tym „jak by mogło być”. My w tym gdybaniu utykamy często.

Te teoretyczne scenariusze zatrzymują nas na poziomie krzywdy i niesprawiedliwości. Rozwiązaniem jest rozpoznanie, przeżycie i przyjęcie. Prawdy, z której jesteś. Prawdy, która niesiesz. Wtedy pojawia się szacunek, do tego jak mieli – Ci, w rodzinie. I do tego jak mam ja, dziś.

Podcast Codziennik Motywacyjny

Codziennik Motywacyjny – podcast nadawany od poniedziałku do piątku o 6:00 rano. Codzienna dawka motywacji od Mediteusza.

Podcast W Zgodzie ze Sobą

Czy chcesz żyć i działać w zgodzie ze sobą, a jednocześnie realizować super rzeczy, które są dla Ciebie ważne?
Wpadaj we wtorki o 17:00 i posłuchaj, jak mówię o:
– rozwoju osobistym dopasowanym do naszych potrzeb i pragnień
– życiu w zgodzie ze sobą
– dobrym życiu
Jeśli chcesz wieść szczęśliwe, spokojne życie w zgodzie ze sobą i robić rzeczy, które są dla Ciebie ważne – ten podcast jest dla Ciebie!

Podcast Lepiej Teraz

Dzięki edukacji i krzewieniu stoickich cnót, takich jak mądrość, sprawiedliwość, odwaga i samokontrola możemy zmienić nie tylko siebie, ale dając odpowiedni przykład będziemy w stanie zmieniać świat. Świat potrzebuje liderów kierujących się rozumem. Dlatego dzielę się ideami i pomagam wyjść ze schematów, propagując kreatywne podejście do życia i biznesu.

Znajdziesz tu porady oraz inspirujące historie gości, których zapraszam do opowiedzenia o sobie, swoich pomysłach i projektach biznesowych, które dały im wolność.

To źródło wiedzy na temat filozofii praktycznej, psychologii pozytywnej, najnowszych technologii internetowych, social mediów i marketingu internetowego.

Podcast Tuż Przy Uchu

Podcast Tuż przy uchu przeznaczony jest dla osób kreatywnych i przedsiębiorczych. Jeśli szukasz pomysłów na siebie, na to jak zwiększyć jakość swojego życia, chcesz poznać swoje mocne strony.

Z Pasją o Mocnych Stronach

Dominik Juszczyk, certyfikowany trener Gallupa (Gallup-Certified Strengths Coach), pasjonat produktywności i autor bloga NearPerfectPerformance.com w swoim podcaście opowiada, jak wykorzystywać swoje mocne strony oraz mocne strony zespołu, aby osiągać więcej, zarówno prywatnie, jak i zawodowo.

Słuchając podcastu, dowiesz się, jak rozwijać swoje mocne strony oraz jak korzystać z nich w codziennym życiu – w komunikacji z bliskimi i współpracownikami, w budowaniu zespołu, rozwijaniu się, w byciu bardziej efektywnym i produktywnym. Dominik dzieli się tym, co sam sprawdził w praktyce. W audycji usłyszysz praktyczne porady, znajdziesz sprawdzone narzędzia oraz pomysły wykorzystania mocnych stron na co dzień.

Działając w obszarze swoich mocnych stron, możesz osiągnąć więcej. Ten podcast może Ci w tym pomóc!

Podcast Mestosław

Podcast Mam Temat o substancjach psychoaktywnych, redukcji szkód, polityce narkotykowej i wielu innych tematach, które uznaje za ważne.

Glow up Podcast

Glow up to podcast w stylu „girly talk” o przemianie – wewnętrznej i zewnętrznej, nie tylko dla dziewczyn, bo dla każdego kto chce od życia więcej. Na luzie i w przyjacielskim wydaniu. Bez coachingu, patosu i nudy – jak na plotach z bestie przy ulubionym jedzonku.

Podcast Rozmowy w Dresie

Rozmowy na mniej i bardziej istotne tematy. Dla kobiet i nie tylko! Bez tabu, krępacji, z dużą dozą humoru i emocji! Podcast jak rozmowy na kanapie u kumpeli. Prowadzi Ania Kolasinska – w dresie!

Podcast Zaprojektuj Swoje Życie

Autorska audycja Macieja Filipkowskiego „Zaprojektuj Swoje Życie”.

Przedstawiam Wam osoby, które w swoim życiu podjęły nietuzinkowe wyzwania. Moje pytania nie należą do łatwych, ale inspirują do zastanowienia się nad tym co nas napędza i dokąd zmierzamy. Odpowiedzi moich gości są mądre biznesowo i życiowo. Pomogą Wam zainspirować się do świadomego i odważnego projektowania swojego życia.

Podcast Wysoko Wydajni

Wysoko Wydajni to podcast poświęcony optymalizacji wydajności, zdrowia i nastawienia do życia.

Powstaje po to by dostarczyć wszystkim zainteresowanym odpowiedniej wiedzy i praktycznych narzędzi, aby byli w stanie skuteczniej żyć w zgodzie ze sobą oraz efektywniej kreować rzeczywistość według własnej wizji.

Michał Kowalczyk spędził ostatnich kilka lat zgłębiając najciekawsze idee rozwoju osobistego, a podcast ten jest formą kontynuacji jego edukacji w tym zakresie oraz próbą zsyntetyzowania tego, czego nauczył się po drodze.

Podcast DALEJ Martyna Wojciechowska

Niezwykłe spotkania z Ludźmi, którym przyświeca idea #CHCEMISIĘ. Którzy inspirują, dają energię do działania, chodzą własnymi ścieżkami i szukają odpowiedzi na pytanie, co jest w życiu naprawdę WAŻNE.

Podcast Trudna Sztuka

Trudna Sztuka od lat odpowiada na tysiące pytań dotyczących miłości. Pytacie o to, jak ją znaleźć, ale też jak radzić sobie ze złamanym sercem, jak wyplątać się z romansu i zagadać, kiedy ktoś wpada Wam w oko. Każdego dnia w mojej instagramowej skrzynce lądują kolejne wiadomości, więc postanowiłam zebrać odpowiedzi w jednym miejscu, żeby zawsze można było do nich wrócić.

Podcast How TO ŻYĆ

Zamiast ogarniać dorosłe życie, Agata opowiada o swoich dramach w internetach. Ma ich dużo. Nieżyciowy i nieporadny ,,nieporadnik” dla ludzi, którzy próbują ogarnąć howtożyć.

Podcast EJ DZIEWCZYNY

Ej, dziewczyny, chłopaki, osoby niebinarne! Nazywam się Ola i właśnie znaleźliście się w środku rozmów o pasji, codzienności, zdrowiu psychicznym, seksie, polityce, ciałopozytywności – wszystkim tym, co bliskie człowiekowi. W każdym odcinku usłyszycie luźną pogawędkę z osobami, które z jakiegoś względu cenię.

Stałym elementem podcastu są odcinki z cyklu Sex Episode, czyli porozmawiajmy o seksie, które prowadzę wspólnie z psycholożką i seksuolożką Sarą.

Jak już się zmęczycie poważnymi tematami to odpalcie Wine Episode – rozmowy z moimi najbliższymi przyjaciółkami. Tylko błagam! Uważajcie na uszy, dużo się śmiejemy i pukamy w mikrofon 😉

Podcast Sekielski Online

Rozmowy na ważne tematy, nie tylko te polityczne z ciekawymi ludźmi, którzy mają coś istotnego do powiedzenia. Bez cenzury, ale zawsze z kulturą. Bez bicia piany, ale z dociekliwością. Bez tematów tabu, ale ze smakiem. Stara szkoła wywiadu w nowym wydaniu.

Podcast Ukłon Natury

Dzisiejszy świat w swoim pędzie odszedł od bliskości z Naturą. Jako społeczeństwo jesteśmy zabiegani, goniąc za mirażem – za kolejną rzeczą, która ma dać nam poczucie spełnienia, która być może “kiedyś” sprawi, że będziemy szczęśliwsi.

Jim i wspólnie z firmą Yango obrali sobie za cel odnaleźć ludzi, którzy swoim przykładem pomogą nam znaleźć odpowiedź na pytanie, jak żyć lepiej: zdrowiej, pełniej, z większą dozą szczęścia i naszej ludzkiej naturalności. Zapraszają Was do śledzenia drogi w rozmowach z osobami z przeróżnych ścieżek życiowych – zapraszają na Ukłon Natury.

Podcasty Związkowe

Podcast Pierwsza Randka

Mówiąc najprościej – podcast o miłości.

Podcasty Edukacyjne

Podcast Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS

Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS to projekt popularyzujący wiedzę psychologiczną na najwyższym merytorycznym poziomie. Odkrywa możliwości działania, jakie w różnych sferach życia daje psychologia.

Jego założeniem jest udostępnienie rzetelnej wiedzy psychologicznej, do której można sięgać niezależnie od miejsca i czasu, w jakim się znajdujemy. Więcej o projekcie: psyche.swps.pl

Podcast Stacja Dywagacja

Podcast o nauce, społeczeństwie, ciekawych zjawiskach i zaskakujących historiach. Nie udajemy, że wszystko wiemy. Za to staramy się spojrzeć na każdy temat z ciekawej perspektywy i dostarczyć paliwa do rozmyślań i dyskusji.

Podcast Niezbędnik Dietetyczny

Jak zdrowo się odżywiać ? Czy muszę być na diecie ? Czym jest dbanie o zdrowie a czym być nie powinno?

Ten podcast jest głównie o dietetyce i psychodietetyce ale poruszamy też poboczne tematy. Zapraszamy na Nasz wspólny podcast Oliwia i Jonasz. Głównie działamy na instagramie pod nazwami @liv.diet oraz @suminskyyy gdzie promujemy zdrowe podejście do diety.

Podcast Jak Długo Być Zdrowym

Zapraszam Cię do poszukiwania recept na sprawną i zdrową długowieczność. Posłuchasz tu o metodach unikania przewlekłych chorób, czyhających na człowieka wraz z upływem lat.

Podcast prowadzony w formie wywiadów ze specjalistami, recenzji książek czy osobistych rozważań i refleksji.Koncentrujemy się na zgłębianiu z otwartą głową, obecnego stanu wiedzy naukowej.

Podcast Kwadrans na Angielski

Seria lekcji języka angielskiego od zera do bohatera. Podcast, w którym wszystkie wyjaśnienia są po polsku, a wymowa jest wzorcowo angielska. Naucz się mówić po angielsku powtarzając zdania i wyrażenia za nami, a to wszystko zajmie Ci maksymalnie 15 minut.

Podcast WNOP: Więcej niż Oszczędzanie Pieniędzy

W podcaście przedstawiam konkretne i sprawdzone sposoby pomnażania oszczędności, opowiadam jak rozsądnie wydawać pieniądze i jak odważnie realizować swoje pasje i marzenia. Michał Szafrański z bloga „Jak oszczędzać pieniądze”. Oszczędzanie, inwestowanie, finanse osobiste, wolność finansowa i dążenie do bycia dobrym człowiekiem.

Podcasty Kryminalne

Podcast Kryminatorium

Posłuchaj o seryjnych zabójcach, tajemniczych zaginięciach i zbrodniach z Archiwum X. W każdy poniedziałek przedstawiam inną sprawę kryminalną.

Podcast Strefa 52

Niewyjaśnione tajemnice, zagadkowe wydarzenia, zjawiska paranormalne, teorie spiskowe i obcy. Każdy odcinek to nieprawdopodobna historia, która wydarzyła się w prawdziwym życiu.

Podcasty Biznesowe

Podcast Marketing

Poznaj strategie i działania obsługi: kampanie Google Ads, reklam Meta Ads (Facebook, Instagram, Threads), rozwiązania sprzedażowe dla stron WWW.

Podcast Biznes 2.0

Biznes bywa skomplikowany, dlatego chcę Ci go uprościć. Konkretne strategie do wdrożenia do Twojego biznesu, wyjaśnione w prosty sposób.

Podcast Marketing w 7 godzin

Jeśli chcesz docierać do nowych klientów, ale nie masz na to ani pomysłu ani czasu, ten program jest dla Ciebie. Gotowe sposoby na marketing, które da się wdrożyć małymi krokami i dopasować do swojego kalendarza.

Podcast Biznes w IT

Biznes w IT to podcast poruszający tematykę tworzenia, rozwijania i prowadzenia biznesów o wielomilionowych przychodach. Głównie w kontekście branży IT.

Podcast Konkretnie o Marketingu

Podcast Konkretnie o marketingu i sprzedaży – zgodnie z nazwą – dostarczy Ci wskazówek, dzięki którym zwiększysz skuteczność działań marketingowych i sprzedażowych w swojej firmie. Prowadzący i zaproszeni goście dzielą się własnym doświadczeniem i wypracowanymi studiami przypadku.

Jesteś przedsiębiorcą? Pracujesz w branży marketingu, sprzedaży? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę w tych obszarach? W takim razie to podcast dla Ciebie.

Podcast Prawo dla Biznesu

Prawo dla Biznesu jest podcastem dla obecnych i przyszłych przedsiębiorców. Dowiesz się z niego jak wykorzystywać przepisy prawne na swoją korzyść, aby jeszcze lepiej poruszać się w świecie biznesu.

Każdy kolejny odcinek to porcja przydatnych informacji o tym jak przy użyciu prostych metod wykorzystać prawo dla rozwoju swojej Firmy!

Podcast Skuteczny Marketing

Dobre produkty powinny zyskać narrację i marketing, na który zasługują. Realizuj to poprzez sprawdzone schematy, stałe wsparcie oraz codzienny zastrzyk motywacji do rozwoju biznesu.

Metody mogą wydać się Ci magią, dopóki nie odkryjesz jej naukowo potwierdzonych mechanizmów. Słuchaj, wdrażaj i zarabiaj.

Podcast Nowoczesny Wizerunek Firmy

Podcast Nowoczesny Wizerunek Firmy skupia się na budowaniu rozpoznawalności i profesjonalizmu nowej firmy. Omawiane tematy to strony internetowe, projektowanie graficzne, marketing i reklama.

Pozyskana wiedza pomoże Ci wdrażać nowe rozwiązania samodzielnie lub wesprze współpracę z wykonawcami.

Podcast Co we Freelansie Piszczy

Podcast dla freelancerów, wirtualnych asystentek i każdej osoby, która chce zarabiać na własnej pasji, być swoim sterem, żeglarzem i okrętem. Motywacja, inspiracja, odzieranie przedsiębiorczości z mitów i błędnych założeń.

Online Marketing Club Podcast

Podcast Online Marketing Club to pogawędki o marketingu, biznesie, pracy i życiu. Zostań z nami, bo będziemy mówić na soczyście skuteczne tematy.

ProjectUP – Marketing Biznesowy Podcast

Treści związane z: marketingiem, biznesem i rozwijaniem firmy, reklamami w wyszukiwarce, social media, designem, projektowaniem graficznym oraz UX, UI.

Masz z czymś problem?

Chcesz zaoszczędzić czas lub zlecić to zadanie profesjonalistom? Napisz do nas, abyśmy pomogli Ci w wyzwaniach ze stroną internetową lub social-media. Nasz zespół czeka na Twoją wiadomość.

Podcast Marketing, Biznes i Sprzedaż z Dawidem Bagińskim

Marketing, biznes i sprzedaż z Dawidem Bagińskim to podcast, w którym autor dzieli się swoimi biznesowymi doświadczeniami i wnioskami, które ułatwiają prowadzenie i rozwój biznesu. Jeżeli rozwój firmy jest dla Ciebie ważny, ten podcast jest dla Ciebie.

Podcast Nowoczesna Sprzedaż

Podcast Nowoczesna Sprzedaż i Marketing jest skupiony na sprzedaży i marketingu w B2B. Przyprawiony odrobiną humoru i prawdziwym doświadczeniem!

Podcast Prosto do Strategii

Daniel Kotliński w tym podkaście mówi o strategii bez żargonu i banału. Z pasji i zawodu jest niezależnym strategiem – pracuje z klientami nad ich markami oraz komunikacją w formule warsztatowej. O podejściu do mądrego projektowania strategii posłuchasz co dwa tygodnie.

Podcast Mała Wielka Firma

Mała Wielka Firma to podcast o marketingu dla soloprzedsiębiorców – właścicieli jednoosobowych biznesów oferujących produkty i usługi oparte na wiedzy. Słuchacze MWF to najczęściej specjaliści z branży kreatywnej, edukacyjnej, marketingowej, IT, zdrowotnej itp.

Nowe odcinki ukazują się co drugi poniedziałek. Dowiesz się z nich, jak zdobywać nowych klientów, budować wizerunek eksperta, zwiększać swoją produktywność oraz radzić sobie z wątpliwościami i problemami, które często towarzyszą osobom prowadzącym jednoosobowy biznes.

Podcasty Rozrywkowe

Podcast Żurnalista – Rozmowy Bez Kompromisów

To coś zupełnie różnego niż szeroko rozumiany wywiad bardziej naśladuje to pierwszą kawę dwóch wcześniej obcych dla siebie jednostek. Gdzie nie będę boksował się z kimś o poglądy, a chcę posłuchać dlaczego taki jest, co go ukształtowało, a co zniszczyło.

Jest tyle równoległych środowisk i żyć jak e-sport, artyści czy naukowcy z których próbuję wyciągnąć prawdę. Taką na którą ich stać. Przekrzykiwanie w mediach to nie rozmowy bez kompromisów, a frustracja. Tu chcę by każdy wybrzmiał, nawet jeżeli fałszuje.

Podcast Na Podsłuchu

Podcast prowadzony przez ekipę portalu Niebezpiecznik.pl. Omawiamy tematy związane z cyber(nie)bezpieczeństwem. W Polsce i na świecie.

Przemek Górczyk Podcast

Rozmawiam z naukowcami, sportowcami, ludźmi biznesu, artystami, influencer’ami oraz każdym kto w moim odczuciu ma coś ważnego do przekazania. Interesuje mnie to jak działa świat, społeczeństwo, ludzki organizm, mózg oraz psychika(o ile można to tak rozdzielać). Chce nauczyć się lepiej zarządzać samym sobą, relacjami, być bardziej zdyscyplinowany, i lepszy w rozwiązywanie problemów.

Nagrywanie tego w formie podcastu to dla mnie kilka pieczeni na jednym ogniu. Jedną z nich jest to, że możesz iść tą drogą razem ze mną. Na co dzień dostarczam rozwiązania user experience dla startup’u finansowego ze stanów, analizuje i poprawiam swoje funkcjonowanie oraz osobowość. W przeszłości przedsiębiorca (w sumie nadal przedsiębiorca) i wieloletni ekstremalny skater.

Podcast 7 Metrów pod Ziemią

Rozmawy z ciekawymi ludźmi – konkretnie i bez zbędnych dygresji. Cel? Wydobyć z rozmówców prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu.

Podcast Grubszy Przelot

Kiedy dwóch millenialsów wychowanych na jednej ośce z wielkiej płyty po piętnastu latach znajomości postanawia podzielić się swoimi refleksjami na temat świata, to efekt może być tylko jeden — GRUBSZY PRZELOT. Zapraszają Paweł „P.A.F.F.” i Kuba Ef.

Nietypowe Spojrzenie Podcast

Spotykam się z ciekawymi gości oraz ekspertami w swojej dziedzinie i rzucamy „nietypowe spojrzenie” na dany temat. Na pewno masz już jakieś zdanie na ten temat albo doświadczenie na podstawie, których wyciągasz wnioski.

Posłuchaj, znajdź dla siebie coś „nietypowego” i poddaj to pod wątpliwość. Wtedy zaczyna się gra! Rozszerzasz swoją świadomość, otwierasz nowe „szufladki” w mózgu i jeśli chcesz zmieniasz swoje życie.

Podcast Kanapa Knapa

Rozmowy z ludźmi kina, kultury i nie tylko. Wszystkimi, którzy kradną nasz czas na kanapie.

Podcast Ja i Moje Przyjaciółki Idiotki

Złamane serca, miłosne rozczarowania i historie bez happy-endu. Czyli historie Twoje i innych mądrych dziewczyn, które miały odwagę się głupio zakochać, a teraz umieją się z tego śmiać.

Podcast Tu Okuniewska

Tu Okuniewska, prosto z piwniczki w Reykjaviku. Osobiste dramaty i komedie, wieczne zaczynanie od początku, nocne przemyślenia i rzutnik zorzy polarnej, czyli dźwiękowy zapis tego o czym myślę, gdy dwanaście godzin stoję, kroję, siekam, smażę i piekę.

Podcast Muzykalności

W Muzykalnościach usłyszysz o tym, jak możesz zamienić pasję do muzyki w sposób na życie lub realizować swoją muzyczną wrażliwość jako ciekawe hobby. Goście dzielą się z Tobą muzycznymi i życiowymi doświadczeniami.

Jeśli jesteś muzykiem lub interesuje Cię, jak nim zostać, lub chcesz zaistnieć w branży, gdzie muzyka jest obecna na stałe – to ten podcast jest właśnie dla Ciebie.

Podcast Imponderabilia – Karol Paciorek

Długie i szczere rozmowy Karola Paciorka z gośćmi.

Fantastyczny Podcast by HiHania

Jak podcast to fantastyczny.

Podcast Slow Talks

Zmienianie perspektywy i zadawanie dużo pytań. Znajdziesz tu solowe opowieści oraz rozmowy z gośćmi, które pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie i żyć w zgodzie ze sobą.

Podcast RADIOaktywny

„Luźne rozmowy na (nie)typowe tematy” Dzięki podcastowi nabierzesz świeżego spojrzenia na (z pozoru) oczywiste sprawy. Posłuchasz o kulisach pracy stewardessy, strażaka czy baletnicy; poznasz szczegóły erotycznego życia ptaków; dowiesz się, co o przyszłości mówi nauka i jakie przyjęcia wyprawia Maryla Rodowicz, a także… sprawdź, co skrywa pozostałe ponad 100 odcinków!

Choć rozmówcy pochodzą z przeróżnych światów; pracują w różnych branżach; mają rozmaite zainteresowania oraz doświadczenia życiowe, wszystkich ich łączy wspólny mianownik – historia, którą bardzo chcę poznać.

Daj Głos! Podcast

Spacerowy podcast dla miłośników psów.

Podcast Niuniu

Jak wyjazd do Norwegii zmienił życie i pomógł z placu budowy przenieść się do kuchni.

Podcast Pogawędka

Pogawędki z ciekawymi ludźmi.

Podcast Kuflikowski i Górnicki

Paweł Kuflikowski i Marcin Górnicki rozmawiają z zaproszonymi gośćmi o szerokorozumianym kolarstwie górskim, gravelach oraz cyclocrossie. Wspólny mianownik dla każdego odcinka to pasja.

Podcast Dobry Przelot

Mateusz Jędraś chce, żeby zaproszeni goście mieli Dobry Przelot, żeby w rozmowie czuli się komfortowo, byli prawdziwi, dzielili się swoją perspektywą, refleksjami i spojrzeniem na świat.

Podcast Banał

Może niektóre rzeczy lepiej zostawić niewypowiedziane, ale nie tym razem. „banał” to jazda przez wewnętrzny monolog autora od przyjaźni, samotności, żenujących historii sprzed 5-10 lat po schabowe zjedzone o 4 nad ranem i twórczość artystyczną, która nie powinna się ukazać.
życie jednym słowem. banał.

Podcast Głupie Opowiadania Erotyczne

Z zetknięcia charakterystycznie polskiej fantazji erotycznej z typowo internetowymi standardami językowymi powstają głupie opowiadania erotyczne. Wyszukuję je w sieci i czytam dla Was. Połóżcie się wygodnie i nadstawcie uszu.

PODCAST OD 18 ROKU ŻYCIA

Podcasting w Polsce

Dla słuchaczy, podkasterów i planujących własny podkast. Porady, statystyki, analizy, prognozy, rozmowy, spotkania.

Zwiększ efektywność swoich działań!

Darmowe porady i wskazówki z dziedzin

● porady dotyczące działań marketingowych

● metody, dzięki którym zaoszczędzisz

● rozwiązania, które działają

Checklista dla firm (najczęstsze błędy w marketingu)

Wybierz listę

Lists

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, zawartych w Polityce prywatności.

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Shopping Cart
0
Would love your thoughts, please comment.x
Social media Reklama Strony WWW
Efekty Godziny pracy