zym jest aplikacja społecznościowa BeReal? Jak zastosować aplikację w biznesie? Poznaj nowe miejsce na darmową reklamę!

BeReal – aplikacja w biznesie

Czym jest aplikacja społecznościowa BeReal? Jak zastosować aplikację w biznesie? Poznaj nowe miejsce na darmową reklamę!

BeReal to nowa aplikacja spilecznosciowa na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android. Obecnie zdobywa zainteresowanie wśród młodych osób. Dlatego to najlepszy moment, aby wdrożyć aplikacje w swoim biznesie! Dowiedz się, jak to zrobić.

Czym jest BeReal?

BeReal to aplikacja przeznaczona do użytkowania na telefonach iOS lub Android. W tłumaczeniu oznacza „Bądź Prawdziwy”. Aplikacja wychodzi na przeciw typowym mediom społecznościowym, w których każdy jest idealnie wystylizowany, a zdjęcia przygotowuje wcześniej, aby wszystko było perfekcyjnie.

Jak działa BeReal?

BeReal codziennie wybiera losową godzinę, w której otrzymujemy komunikat. Aplikacja informuje nas, że mamy 2 minuty na zrobienie zdjęcia i dodanie krótkiego opisu. Zdjęcie robione jest z przedniej i tylnej kamery, dzięki czemu nasi znajomi widzą nas i miejsce lub sytuację, w której się znaleźliśmy.

Jeśli nie zdążymy, przepada nam okazja na udostępnienie nowego statusu. Ewentualnie możemy zrobić zdjęcie później, ale nasi znajomi dowiedzą się o spóźnieniu, wnioskując, że oszukujemy.

BeReal w biznesie

To proste! Gdy na rynku pojawią się nowe rozwiązanie, oczywiście należy wiedzieć, kiedy warto je wdrożyć, a kiedy sobie odpuścić. Niestety w wielu przypadkach, firmę ogranicza tylko wyobraźnia. Najbardziej nowoczesne i postępowe firmy, będą w stanie wykorzystać wiele platform.

Zanim aplikacja stanie się powszechnie znaną, to najlepszy moment, aby wdrożyć ją w swojej firmie i wykorzystać najlepsze pomysły.

Jak wykorzystać BeReal w biznesie?

Spróbujmy na przykładzie pizzerii. Mamy zapracowany zespół, gdy nagle aplikacja informuje – macie 2 minuty na zrobienie zdjęcia! Hurry up! 😃

  • Wtedy jak najszybciej wszyscy ustawiają się przed przednią kamerą, aby tylna sfotografowała np. pizzę, która była w przygotowaniu. Opis? – Robimy duże zamówienie, mamy rodzinę, która zamówiła1 pizzę podzieloną na aż 4 różne pozycje z menu! 🍕 😃👍 Damy radę? 👨🏼‍🍳
  • Kelnerka podchodzi do klienta i zadaje pytanie – przepraszam, aplikacja BeReal daje nam 2 minuty na zrobienie zdjęcia, chciałaby pani dziś przejąć nasz profil? – klient robi zdjęcie siebie z pizzą. Opis – Jestem Daria, dziś dostałam przepyszną pizzę Hawajską! 🍕 Ananas w idealnej proporcji. 🍍 Nie wierzysz, SPRAWDŹ! 😉

Tę samą praktykę można zastosować w salonie sukien ślubnych, salonach fryzjerskich oraz wielu innych. Następnie swoimi postami pochwalić się na m.in. Instagram i Facebook, pokazując otwartość firmy na niestandardowe praktyki oraz nowości.

Pobierz aplikację

Spodobal Ci się artykuł? 🙂 Dołącz do dyskusji oraz udostępnij dalej! 😉

Zwiększ efektywność swoich działań!

Darmowe porady i wskazówki z dziedzin

● porady dotyczące działań marketingowych

● metody, dzięki którym zaoszczędzisz

● rozwiązania, które działają

Checklista dla firm (najczęstsze błędy w marketingu)

Wybierz listę

Lists

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, zawartych w Polityce prywatności.

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel
Daniel
1 rok temu

W Polsce firmy mają ściśnięte gardła i nie mają takiej kreatywności aby próbowac. Aplikacja będzie musiała w naszym kraju na taki trend poczekać

Shopping Cart
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Social media Reklama Strony WWW
Efekty Godziny pracy